Anna Jaworowska

Pomagam moim klientom poznawać siebie lepiej poprzez świadomy ruch i oddech. Wierzę, że ten rodzaj pracy jest we współczesnym świecie bardzo potrzebny.

Anna Jaworowska

Pomagam moim klientom poznawać siebie lepiej poprzez świadomy ruch i oddech.
Wierzę, że ten rodzaj pracy jest we współczesnym świecie bardzo potrzebny.

– Psychologia –

Od 2010 roku prowadzę własną praktykę psychologiczną. Wspieram dzieci, młodzież oraz ich rodziców i nauczycieli w jednej z węgorzewskiej szkół podstawowych. Realizuję projekty warsztatowe z zakresu psychoprofilaktyki.

– Ruch –

Odkąd pamiętam ruch był obecny w moim życiu – taniec, gdy byłam dzieckiem,  później sporty siłowe, bieganie, indoor cycling i różne formy fitness oraz pilates. W naturalny sposób ruch i praktyki zwiększające świadomość ciała splotły się z moim życiem zawodowym. W mojej praktyce własnej przeważa joga i medytacja. Regularnie dokształcam się, biorąc udział w licznych kursach, warsztatach, a także uczestnicząc w zajęciach u najlepszych nauczycieli jogi z całej Polski. Stale też pogłębiam swoją wiedzę na temat różnorodnych metod świadomej pracy z ciałem.

– Oddech –

Od kilku lat praktykuję świadomy oddech. Obecnie jestem w 3 letnim certyfikowanym treningu praktyków oddechu, podczas którego uczę się, jak towarzyszyć innym w ich drodze budowania świadomości, poszukiwania siebie i pracy z trudnościami natury psychicznej.